01:19
"Flamurtari i Artë" i viteve ‘80; Exclusive sjell rrëfimin e lojtarëve më të njohur vlonjatë
by Top Channe...
42 minutes ago ∗ Views: 9
Exclusive sjell sonte në mbrëmje historinë e Flamurtarit të artë të viteve '80.
36:25
Vip Club, 16 Dhjetor 2018 - Elhaida Dani
by Top Channe...
2 hours ago ∗ Views: 152
http://top-channel.tv/programe/vip-club/
01:23
161218 TURIZMI 15
by Top Channe...
2 hours ago ∗ Views: 128
Ekonomia shqiptare përfitoi gati 1 miliardë e gjysmë euro të ardhura bruto nga turizmi në 9 muajt e parë të vitit. Të dhënat zyrtare nga Bank...
01:24
Miratimi i rezolutës në Kosovë, Vuçiç: Prishtina i mbylli derën dialogut
by Top Channe...
4 hours ago ∗ Views: 1,246
Pas vendimit për ushtrinë, kuvendi i Kosovës miratoi rezolutën dhe mandatoi ekip negociator për bisedime me Serbinë. Por reagimi i presidentit s...
10:23
Edicioni Informativ, 16 Dhjetor 2018, Ora 15:00 - Top Channel Albania - News - Lajme
by Top Channe...
4 hours ago ∗ Views: 1,883
Edicioni Informativ, 16 Dhjetor 2018, Ora 15:00 - Top Channel Albania - News - Lajme.
01:22
Ambientalistët ngrenë alarmin, plastika “kanos” planetin - Top Channel Albania - News - Lajme
by Top Channe...
5 hours ago ∗ Views: 127
Të përballur me imazhet e breshkave të mbuluara me qese plastike, plazhe të mbuluara me mbeturina, dhe ishuj mbeturinash që pluskojnë nëpër oq...
01:27
Gazeta londineze: Bandat shqiptare kultivojnë kanabisin anembanë Britanisë
by Top Channe...
5 hours ago ∗ Views: 1,304
The Sunday Telegraph” e Londrës, në shkrimin e vet investigativ, raporton se shqiptarët e trafikuar detyrohen të punojnë në shtëpitë ose fer...
01:47
Vijon protesta e studentëve para kryeministrisë - Top Channel Albania - News - Lajme
by Top Channe...
5 hours ago ∗ Views: 659
Protesta e studentëve vijon dhe është futur sot në ditën e 12 të saj, por sot para kryeministrisë numri i pjesëmarrësve ishte më i ulët se ...
04:05
, 15 Dhjetor 2018, Terapitë biologjike për kancerin në mushkëri - Top Channel
by Top Channe...
6 hours ago ∗ Views: 47
Terapitë biologjike shihen se mënyra me e duhur e luftimit të kancerit në mushkëri. E ardhmja I premton mjeksisë edhe nje vaksinë kundër kance...
05:01
Hipokrati, 15 Dhjetor 2018, dieta “kundër” kancerit në mushkëri - Top Channel
by Top Channe...
6 hours ago ∗ Views: 104
Si gjithmonë në emisionin e Hipokratit nuk mungojnë këshillat e vyera të mjekes nutricioniste Angela Andreoli. Për mushkëri sa më të pastër ...
06:38
Hipokrati, 15 Dhjetor 2018, Si vendoset diagnoza e kancerit në mushkëri - Top Channel
by Top Channe...
6 hours ago ∗ Views: 0
Stafi i “Hipokratit” ka ndjekur hap pas hapi ekzaminimet nga ekipi i mjekëve të cilët shqyrtuan rastin në fajlë. Pacienti pasi ndoqi të gjit...
04:57
Hipokrati, 15 Dhjetor 2018, Kanceri i mushkërive, ekzaminimet - Top Channel
by Top Channe...
6 hours ago ∗ Views: 201
Stafi i “Hipokratit” ka ndjekur më nga afër vizitat ambulatore të një pacienti. Si kryhen ekzaminimet më të thjeshta dhe si përcaktohet dia...
45:49
Hipokrati, 15 Dhjetor 2018, Kanceri i mushkërive - Top Channel
by Top Channe...
6 hours ago ∗ Views: 168
Moderatore: Oriela Kosho Të ftuar në studio: Dr. Emiljana Huti http://top-channel.tv/programe/hipokrati/
02:21
Portat e shtëpive gjirokastrite, përfshihen në një kalendar - Top Channel Albania - News - Lajme
by Top Channe...
6 hours ago ∗ Views: 126
Portat e shtëpive tradicionale në Gjirokastër nuk janë vetëm elementë unikë të arkitekturës së banesave, por edhe përcaktuese shekullore t...
01:03
Uldedaj shpallet kampion bote në WBO Junior - Top Channel Albania - News - Lajme
by Top Channe...
6 hours ago ∗ Views: 1,168
Boksieri i ri shqiptar, Jurgen Uldedaj u shpall Kampion Bote në kategorinë WBO Junior, të boksit, pasi mposhti argjentinasin Nikolas Leandro Argana...